اهواز - معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته حتی لحظه‌ای دست از ستیز با این انقلاب بر نداشته‌اند.

به گزارش بسیج پرس، سردار سرتیپ علی فدوی پیش از ظهر امروز پنج‌شنبه در آیین افتتاحیه دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، ویژه فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور افزود: در حالی وارد دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی می‌شویم که نظام جمهوری اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار و آزادی قرار دارد که این از الطاف الهی است.

وی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی بر مبنای حقیقت بنا شده است، بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته حتی لحظه‌ای دست از ستیز با این انقلاب بر نداشته‌اند.

سردار فدوی تصریح کرد: به جرات می‌توان گفت در طول تاریخ پس از دوره پیامبر اکرم (ص)، بیش‌ترین دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر جنگ تحمیلی و توطئه‌ها علیه ایران، دشمنان به دنبال شکست جبهه حق در سایر کشورها از جمله عراق، سوریه، لبنان و فلسطین بوده‌اند اما هیچ‌گاه موفق به پیروزی جبهه باطل نشدند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: برخی از این کشورها حتی در فناوری، ثروت و دستیابی به علوم از کشور ایران نیز جلوتر هستند اما دلیل پیروزی نظام جمهوری اسلامی علیه آنها قرار داشتن در مدار حق است.

وی عنوان کرد: هر ملت و امتی که به قدرت بی‌پایان خداوند متصل شود در برابر تمام دشمنی‌ها و کینه‌توزی ها برتر خواهد بود.

سردار فدوی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ۲۰۰ هزار شهید تقدیم کرده است، گفت: بیش از ۴۰ هزار نفر آنها در لباس پاسداری به فیض شهادت رسیده‌اند.

دومین جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده، ویژه فرزندان کارکنان سپاه پاسداران سراسر کشور از ۵۵ رده با حضور دو هزار ورزشکار در ۶ رشته از تاریخ ۱۸ تا ۲۰ بهمن‌ماه در مجموع ورزشی شهرک نفت اهواز برگزار می‌شود.